English4Kids - kreativní angličtina | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

English4Kids - kreativní angličtina

> Termín

01.01.2014 - 31.12.2030

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Naším cílem je, aby dítě bylo při výuce radostné, relaxované a přirozeně motivované k učení. Je pro nás důležité vytvářet v hodinách atmosféru důvěry, respektu, bezpečí a klidu, aby se v nich děti cítily dobře. Právě takové prostředí totiž podněcuje dětskou tvořivost a potažmo přirozené přijímání angličtiny. Výuka je koncipovaná tak, aby sledovala nejmodernější poznatky z psychologie učení a vývojové psychologie, takže můžeme respektovat všechny učební typy osobností. Během výuky využíváme hudební a pohybové aktivity, vizuální pomůcky, hraní scének, u starších dětí pak také propojování angličtiny s ostatními obory a tématy, které děti zajímají atd. Při všech těchto tvořivých činnostech jsou děti motivovány k aktivní komunikaci a přemýšlení v angličtině, čímž se nejenže prohlubuje jejich znalost jazyka, ale také schopnost komunikovat anglicky v přirozených situacích a bez ostychu. Cílem naší práce je nejen výsledné divadelní představení, ale samotná cesta skrze divadelní proces. Používáním divadelních prostředků vytváříme lepší podmínky pro seberealizaci a vývoj dítěte. Děti díky silné motivaci dosahují kvalitnějšího a rychlejšího jazykového rozvoje, jsou tvořivé, přicházejí s vlastními nápady a dotvářejí postavu. Na jejich podnět jim tvoříme a dopisujeme role, pokud to divadelní kus unese. Pozitivní účinky divadelní práce vidíme u každého dítěte. V rozvíjení jeho sebedůvěry, empatie, fantazie, kreativity, v rozvoji představivosti a pozitivním vlivu na formování jeho osobnosti.

> Otevírací doba

Dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Říčanská 13
Telefon: 775370106
E-mail: [email protected]

> Komentáře