Dětský lesní klub Mariánka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský lesní klub Mariánka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Chcete, aby Vaše děti byly spokojené a veselé? Přihlaste je do Mariánky. Ať se Vaše děti mohou každý den rozletět, bavit se a učit v přírodě, s bezpečným zázemím a plnohodnotnou výchovně-vzdělávací péčí. Nabízíme pravidelné celoroční předškolní vzdělávání pro skupinku dětí ve věku 3−7 let (max. 15 dětí). Máme již tříleté zkušenosti ve vedení LK Stromík v Pozořicích. Vycházíme z konceptu Respektovat a být respektován, a využíváme prvky Montessori a Waldorfské pedagogiky. Program realizujeme převážně v přírodě „bez zdí a plotu“ za přítomnosti dvou pedagogů. Zázemí lesního klubu tvorí rozlehlá zahrada a dřevěná chata kousek od lesa. Pedagogická koncepce je založena na myšlence "s dětmi venku za každého počasí bez zdí a plotů“, a je zaměřena na plnohodnotný rozvoj kompetencí dětí a na využití rozmanitého prostředí lesa. Využíváme prvky Montessori a Waldorfské pedagogiky. Program probíhá venku na zahradě a v lese za každého počasí. V případě velmi nepříznivého počasí (venkovní teplota pod -10 stupňů nebo prudký nárazový vítr, bouřka), se činnost přesouvá do chráněného prostoru chatky, nebo probíhá náhradní program, např. návštěva divadla nebo muzea.

> Otevírací doba

každý všední den 7.30h − 16.00h

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno - Líšeň
Ulice: konec ulice Samoty, zastávka Kubelíkova autobusu č. 58
Telefon: 777 145 343
E-mail: [email protected]

> Komentáře