Vzdělávací rodinné centrum Montessori | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vzdělávací rodinné centrum Montessori

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V Montessori centru nabízíme vzdělávací služby pro rodiče a děti ve věku 0-12 let. V našich programech se zaměřujeme především na nejmenší děti a jejich rodiče. Také se věnujeme vzdělávání dospělých - rodičů a pedagogických pracovníků v oblasti přirozené výchovy, a to formou akreditovaných kurzů, workshopů a přednášek. V Montessori centru se především věnujeme vzdělávání, a to nejen dětí, ale i dospělých. Děti se seznamují přirozenou formou se zákonitostmi života v některém z našich programů a rodiče mají možnost je při tom provázet. Každý program je koncipován s ohledem na věk dětí, které ho navštěvují. Rodiče si tak mohou vybrat podle schopností a dovedností dítěte ten, který bude pro ně nejvhodnější. Rodič zpočátku doprovází dítě a v připraveném prostředí mu pomáhá seznamovat se s přírodními zákonitostmi. Dítě se postupně osamostatňuje a pokud je již schopno být samo, může navštěvovat programy bez rodičů (Školička, Poznávání světa hrou, Škola hrou). Dítě se zde učí zodpovědnosti za své věci i za svou práci. Všechny programy Montessori centra vycházejí z principů Montessori pedagogiky. Děti i rodiče pracují s kvalitními pomůckami, které rozvíjejí děti ve všech oblastech. Součástí naší nabídky jsou také vzdělávací kurzy a přednášky pro dospělé týkající se výchovy dětí a osobnostního rozvoje. Vzdělávací akce jsou vedeny prožitkovou formou, část je vždy také věnována praktickému nácviku dovedností a práci s Montessori pomůckami.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Ječná 29a
Telefon: 732 859 257
E-mail: [email protected]

> Komentáře