Stověžaté příběhy | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Stověžaté příběhy

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Pojďte se společně s námi vydat na nevšední vycházky po Praze plné poznání, zábavy a dobrodružství, které v sobě Stověžaté příběhy skrývají. Netradiční cestou nahlédneme do dávné historie i současného dění v našem hlavním městě a Prahu budeme poznávat tak trochu jinak - zábavně a hravě! Vycházky Prahou pro všechny věkové skupiny Pro všechny věkové skupiny od těch nejmenších rošťáků až po seniory jsme připravili bohatou nabídku klasických i zcela originálních vycházek založených na poutavém výkladu a nápaditých doprovodných aktivitách. A co víc! S námi máte jedinečnou možnost stát se i autory "Vašich vlastních příběhů", které Vám rádi dle Vašich představ a přání na míru ušijeme. Vždy se budete moc těšit na přátelský a individuální přístup našich průvodců a nejvíce nám udělá radost Váš úsměv a vědomí toho, že jste se s námi něco nového a zajímavého dozvěděli. Prahu a umění milujeme a moc rádi se s Vámi o vše podělíme. Těšíme se na společné zážitky…

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Dandova 2592/2
Telefon: 606746377
E-mail: [email protected]

> Komentáře