Dětský klub Filiánek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský klub Filiánek

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Filia klub byl založen roku 1993 manžely Šnajderovými a za dobu jeho existence jej navštívilo více než osmnáct tisíc dětí se svými rodiči. Jeho hlavní náplní je plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku v Brně. Současně také pořádá a organizuje pobyty a tábory s výukou plavání a lyžování dětí. Od října do května klub provozuje saunu pro dospělé. Od roku 2009 nabízíme také solnou jeskyni a školní rok 2009/2010 proběhl ve znamení nové školky Filiánek, která je určena jak těm nejmenším, tak dětem předškolním. V areálu školky také každý školní den probíhají zájmové kroužky jako malování, cvičení dětí, maminek, ale i dětí s maminkami, tanec, balet a mnoho jiného. Mimo jiné pořádá každoročně maškarní a společenský ples. Organizuje, vypomáhá a aktivně se účastní akcí pro rodiny s dětmi. Všechny tyto akce, plavání a pobyty jsou zachyceny na fotkách v naší fotogalerii a na Facebooku. Přijďte se podívat i Vy, rádi přispějeme k ještě krásnějšímu dětství Vašich kluků a holčiček.

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Antonínská 18
Telefon: 725 724 421
E-mail: [email protected]

> Komentáře