Mateřské centrum Jablíčko | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřské centrum Jablíčko

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Každé dopoledne ve všední den nabízíme hernu pro setkávání rodičů a dětí. V rámci dopoledního programu nabízíme pro děti tanečky a říkanky, pro rodiče nabídku zpestřujeme občasnými přednáškami na téma vývoj dítěte, výchova, zdravá výživa, finanční gramotnost, psychologie, kosmetická poradna a další. V odpoledních hodinách probíhají v mateřském centru kroužky pro všechny věkové skupiny, které každoročně upravujeme dle stávající poptávky (viz stálý program). Kromě zájmových a vzdělávacích kroužků pro děti i dospělé pořádáme v centru v odpoledních hodinách besedy, semináře, workshopy a kurzy pro osobní i odborný růst. Mateřské centrum Jablíčko organizuje také volnočasové aktivity pro širokou veřejnost. Pořádáme výlety, pobyty s programem, příměstské tábory, kulturní akce – Masopust, Pohádková přehrada, Den matek, Ekoden, Letní olympiáda a další. Účastníme se akcí pořádaných Statutárním městem Jablonec nad Nisou, na kterých organizujeme výtvarné dílničky.

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Jablonec nad Nisou
Ulice: E. Floriánové 1736/8
Telefon: 773 270 271
E-mail: [email protected]

> Komentáře