Mateřské centrum Doma | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřské centrum Doma

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Mateřské centrum DOMA vzniklo v příjemném zázemí Chrlického zámečku. Jeho cílem je vytvořit veřejné místo, kde se mohou vzájemně setkávat rodiče s dětmi, prarodiče i členové široké obce. Rádi bychom pro vás připravili milé prostředí, v němž naleznete zázemí pro kvalitní trávení volného času vás i vašich blízkých, či kde s důvěrou svěříte své děti „hlídací tetě“, zatímco vy si u nás zacvičíte, vyberete si z nabídky aktivit pro dospěláky, anebo si prostě odskočíte něco vyřídit či odpočinout. Můžete se zde setkávat s přáteli a nechat si děti "prostě pohrát". Záleží jen na vás. My se budeme snažit být tu pro vás a s vámi. Těšíme se na vás. V mateřském centru naleznete prostor přátelský k dětem i rodičům. Pro děti je připraven hrací koutek, který je jistě zabaví. Vždyť cizí hračky jsou vždy zajímavější než ty, co máme doma. Samozřejmostí je přebalovaní pult, nočník, mikrovlnka pro ohřátí dětských jídel, dětská jídelní židlička. Maminky ocení možnost posedět a popovídat si, zakoupit si malé občerstvení anebo si užít dopolední program s dětmi. Mateřské centrum je v provozu od pondělí do čtvrtka 8:30-12:30 hod. Vstup 30,- Kč/ 1 dítě. Vstupné bude sloužit na další vybavení a údržbu centra, abyste se v něm cítili ještě příjemněji. Dále také na nákup a opravu hraček pro vaše děti.

> Otevírací doba

Dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Chrlické nám. 2
Telefon: 731610345

> Komentáře