Volnočasové centrum Břežánek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Volnočasové centrum Břežánek

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Břežánek o.s. je volnočasové centrum pro děti, mládež a dospělé. Nabízí tvořivé, vzdělávací, kulturní a sportovní aktivity a organizuje jednorázové akce pro děti i širokou veřejnost z Dolnobřežanska. Břežánek je nezisková organizace, jejíž provoz je zajištěn částečně z prostředků získaných vlastní činností, hlavní prostředky pro fungování však získává z dotací a sponzorských darů. Břežánek je místem, kde jsou všichni vítáni. Slouží k vzájemnému setkávání rodin s dětmi. Nachází se zde přirozené společenství vrstevníků, kteří vidí svoji maminku v jiné roli než v domácnosti. Maminky zde mají možnost příjemně a užitečně trávit chvíle své mateřské dovolené, najít pomoc a podporu v jejich vlastním mateřství a sbírat inspiraci jak pro individuální rozvoj svých dětí, tak pro svůj profesní život. Centrum Břežánek má neformální charakter a pomáhá nalézat nové přátele rodičům a malé kamarády našim ratolestem. Centrum Břežánek je plné nových nápadů a inspirací.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Dolní Břežany
Ulice: U Náměstí 712
Telefon: 773 619 138
E-mail: [email protected]

> Komentáře