Dětský klub Medlánci | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský klub Medlánci

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Na jaře 2008 se zrodila myšlenka založit v nově rostoucím sídlišti v Medlánkách dětský klub. Obrátily jsme se na medláneckou radnici a její více než vstřícný postoj nám pomohl k tomu, že netrvalo dlouho a v září téhož roku jsme založily občanské sdružení Dětský klub „MEDLÁNCI“ a začaly se s ostatními maminkami a dětmi scházet v prostorách KC Sýpka. Nejprve pouze 2 skupiny dětí – mladší do 1,5 roku a starší od 1,5 roku do 3 let. Postupem času přibývaly nové a nové aktivity – začalo to velmi oblíbenými Zpívánkami s Míšou, pokračovalo večerním cvičením pro maminky, ozdravným pobytem na Vysočině a mnoha dalšími. Nyní máme za sebou další velký krok – od září 2013 otvíráme nové prostory klubu Rosnička v části rodinného domku na ulici Kytnerova 19 a, Brno Medlánky, kde pokračujeme s aktivitami klubu. Mezi hlavní patří dopolední hlídáním dětí s pravidelným programem a pobytem venku a odpolední zájmové aktivity pro děti a dospělé.

> Otevírací doba

Dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Hudcova 239/7
Telefon: 607 185 537
E-mail: [email protected]

> Komentáře