Baby klub Kačka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Baby klub Kačka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.5  (4x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Mezi naše hlavní aktivity patří pořádání kurzů plavání kojenců a batolat,cvičení dětí v Mateřském centru OASA, psychofyzická příprava na porod jako je relaxační plavání ve vodě, cvičení pro nastávající maminky a mnoho dalších, Jateční 7. Upřednostňujeme vstřícný a osobní přístup k dospělým klientům a dětem. Pevně věříme, že si vyberete pro sebe a svou malou ratolest z naší velké nabídky to nejlepší sportovní nebo kulturní vyžití. Cvičení s dětmi - ŠKOLIČKA od 2 - 4 let za pomocí básniček a různých hříček, dovádění, překonávaní překážek, zvykání na dětský kolektiv,seznamují se s kreslením, malováním, stříháním, modelováním , hudební nástroje a rytmus atd. Cvičení kojenců a batolat- Cvičební program nabízíme pro děti od 3. měsíců - 4 let správná manipulace s dítětem, nabídka vhodných podpůrných cviků,hrátky s dětmi na podporu psychomotorického vývoje dětí, seznámení s postupným zpřimováním dětí, hlavní důraz klademe na plazení a lezení . Plavání rodičů s dětmi od 3měsíců do 4 let. Plavání kojenců od 6 týdnů ve vaničkách přímo v centru.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Opava
Ulice: Jateční 7 a LIPTOVSKÁ 2
Telefon: 553654073
E-mail: [email protected]

> Komentáře