FitBaby - cvičení rodičů s dětmi | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

FitBaby - cvičení rodičů s dětmi

Foto: shutterstock.com

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

2.6  (9x)

> Pro děti ve věku:

0-3

> Popis

Cvičení pro kojence a batolata od 3 měsíců do 3,5 roku. Vhodným výběrem pohybu a hudby stimulujeme psychomotorický rozvoj dětí. Díky rozličným aktivitám a druhům pomůcek, děti zkouší rozličné způsoby pohybu, které zlepšují jejich motorické dovednosti, stimulují všechny smysly a pomáhají budovat jejich první sociální dovednosti. Společně s lektorkou se naučíte řadu vhodných aktivit a cviků, které Vašemu dítěti pomohou rozvíjet jeho pohybové dovednosti, svalovou souhru, vnímání vlastního těla, koordinaci pohybů a orientaci v prostoru. Písničky a básničky, která každé cvičení doprovází, rozvíjí smysl pro rytmus a stimuluje ty části mozku, které se později zapojují při čtení a počítání. Cvičíme v prostorech wellness studia Bel Corpo na Barrandově (Praha 5), vchod z Trnkova náměstí, naproti konečné tramvaje - sídliště Barrandov. Cvičení probíhá v samostatných skupinkách podle věku dítěte: Pro nejmenší (skupinky 3 – 5 měsíců, 6 – 8 měsíců a 9 – 12 měsíců) je připravené cvičení a nácvik správné manipulace s miminkem od 3 měsíců a cvičení pro optimální psychomotorický vývoj, vhodná stimulace miminka. Větší děti (skupinky 12 – 18 měsíců, 18 – 24 měsíců, 24 – 30 měsíců a 2,5 – 3,5 roku) mají při pravené cvičení zaměřené na podporu spontánního pohybu. Zábavné pohybové aktivity s nejmodernějšími didaktickými pomůckami, které děti všestranně rozvíjí. Vše za doprovodu básniček a písniček. Všechna cvičení probíhají pod vedením zkušených lektorek. Podrobné informace o probíhajících kurzech naleznete na webových stránkách www.fitbaby.cz.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5
Ulice: Voskovcova 1075/61
Telefon: 722 449 681
E-mail: [email protected]

> Komentáře