Dětské a plavecké centrum Delfínek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětské a plavecké centrum Delfínek

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3

> Popis

CVIČENÍ PRO MIMINKA - BUBLINKY-pro děti od 2 měsíců do 3 let Centrum pro matku a dítě - DELFÍNEK JAK CVIČÍME - ve dvou skupinách - 1. skupina - děti od 2 do 10 měsíců - 2. skupina - pro děti od 10 měsíců do 3 let -cvičení a malování CO SI VZÍT NA BUBLINKY - jednorázová podložka - pohodlné oblečení - bavlněná plena - přezůvky - jídlo pro miminka (ohřejeme v mikrovlnce) NĚCO NAVÍC - HERNA V hodnotě každé lekce je zahrnuta i 1 hodina návštěvy dětského centra, kde můžete děti v klidu nakrmit, pohrát si s nimi a dát si kávu nebo čaj. Jesličky: V jesličkách pečují o děti ve věku od 6-ti měsíců do 3 let. V tomto věkovém období prochází děti velkým rozumovým a pohybovým rozvojem. Náplň jesliček je uspokojovat základní potřeby dětí a vytvořit jim podmínky pro jejich všestranný rozvoj. Jejich práce spočívá ve zdravotně výchovné péči o děti. Všechny činnosti, při kterých se rozvíjejí schopnosti a dovednosti dětí, probíhají formou cílené hry.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Ústí nad Labem
Ulice: Mezní 2853/2, Severní Terasa
Telefon: 602199313
E-mail: [email protected]

> Komentáře