Mateřské centrum Radka (Rodiče a děti Kadaně) | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřské centrum Radka (Rodiče a děti Kadaně)

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Mateřské centrum RADKA o.s. nabízí aktivity pro rodiny s dětmi, pro dospělé, ale i pro samotné děti. V rámci dopoledních aktivit pro rodiče s dětmi probíhá zpívání a hraní na hudební nástroje, cvičení s pomůckami, divadélko, čtení knížek a tvoření. Zajišťujeme i hlídání dětí po dobu, kdy si rodiče vyřizují důležité záležitosti. Odpoledne jsou věnována kroužkům pro samotné děti, otevřeli jsme tanečně-pohybové, hudební, jazykové a počítačově technické. Na své si u nás přijdou i dospěláci – nabízíme jazykové a pohybové kroužky. Některé dny v měsíci se konají dopolední přednášky na určitá témata (kojení, prezentace známých firem aj.). Pořádáme také příležitostné odpolední akce pro rodiny s dětmi, mezi nejoblíbenější patří výlety do okolí, Vítání Máje, Exkurze u hasičů a městské policie, Masopustní maškarák atd. Přes léto nelelkujeme, ale hrajeme si s dětmi na příměstských i mimoměstských táborech. Přehled všech kroužků, aktivit, ale také fotogalerie z akcí a mnoho dalšího naleznete na našich stránkách www.radka.kadan.cz.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Kadaň
Ulice: Kpt.Jaroše 630
Telefon: 737734716
E-mail: [email protected]

> Komentáře