Zahrada pro veřejnost v Liberci | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zahrada pro veřejnost v Liberci

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

RADAMLK je vlastníkem budovy a přilehlé zahrady v Dětské ul. v liberecké městské části Vesec. Budova slouží jako zázemí pro činnost naší organizace a externí prostory od roku 2011 fungují jako Zahrada pro veřejnost. Díky rozsáhlým úpravám v letech 2011 – 2012 došlo k rekonstrukci areálu. V současné době naleznete na ploše 1 000 m²: - altán - krbový gril - ohniště - místa k sezení - dřevěný herní prvek pro dětí – prolézačka - spodní terasu s posezením - WiFi připojení k ineternetu - trampolínu V roce 2013 proběhne: - instalace informačních tabulí k výsadbě - zprovoznění naučné aplikace pro chytré telefony založené na scanování QR kódu v prostorách zahrady - Dětský den 2013, v sobotu 7. září - instalace kamenného koutku – prezentace hornin z našeho kraje V následujících letech dále připravujeme: - vodní koutek – přehled vodních toků v našem kraji, fyzikální zákonitosti, praktické ozkoušení si vytvoření vlastního toku… - alternativní energie – kolik energie vyrobí slunce, vzduch…? - instalace dekorativního osvětlení - individuální realizace kulturních, společenských a vzdělávacích akcí

> Otevírací doba

8:00 - 20:00

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Liberec
Ulice: Dětská 746
Telefon: 608 131 270
E-mail: [email protected]

> Komentáře