Play Wisely Brno | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Play Wisely Brno

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

PlayWisely je ucelený vzdělávací program pro miminka a batolata od 4 měsíců do 5 let věku vytvořený na základě dlouholetých vědeckých výzkumů zabývajících se celostním vývojem dítěte v raném období života. Dnes jsou rodiče zavaleni informacemi jak rozvíjet svoje děti, ale stále více chybí interakce mezi rodičem a dítětem, máme technické vymoženosti, ale ty blokují přirozený výkon mozku dítěte. Pomocí PlayWisely můžeme: - zlepšit pozornost a soustředění Vašich dětí - využít potenciál Vašeho dítěte na maximum - připravit Vaše děti na budoucí výuku a koncentraci ve škole. Vše je zakotveno ve výuce Play Wisely, kdy mozek eviduje promyšlený systém karet. Základem PlayWisely programu je sada speciálních výukových karet, které jsou variací obrázků, zvuků, slov, čísel, barev, velikostí a tvarů. Ve spojení s metodou orientace ve směrech tvoří ojedinělý balíček aktivit přinášejících Vašemu dítěti radost z pohybu, poznávání a učení se.

> Otevírací doba

Po-Čt- dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Koliště 33
Telefon: 608 959 020
E-mail: [email protected]

> Komentáře