TJ Junior Praha | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

TJ Junior Praha

Foto: Lenka Pátková

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3

> Popis

TJ Junior Praha – oddíl rekreačního sportu sdružuje děti, mládež a dospělé, kteří se chtějí věnovat sportu jen rekreačně a nárazově dle svých možností. Naše TJ je sdružena ve Svazu rekreačního sportu ČSTV (ČSRS). Máme družstvo florbalu – muži, družstvo rekreačního volejbalu, lyžování, cyklistiky a sportovní klub, který se zabývá nepravidelnou rozmanitou činností. Hlavním obsahem činnosti je organizování nejrůznějších aktivit a pobytových akcí pro děti (a to i předškolní) a mládež. Naší prioritou je lyžařská školička pro nejmenší - formou týdenního pobytu předškolních dětí s rodiči. Náplní je každodenní výcvik dětí na lyžích a další doplnkový program. Připravili jsme pravidelné cvičení pro předškolní děti s rodiči pod vedením vyškolených cvičitelek. Cvičení je zaměřeno na rozvoj pohybových dovedností dětí, zručnosti, koordinace a samostatnosti formou hry za doprovodu rodičů. Rodiče by měli být nápomocni a jít příkladem dětem. V hodinách používáme různé nářadí (trampolíny, bedny, lavičky, žebřiny,...), pomůcky, (různé míče, labilní plochy, tunely,...), říkanky a písničky s tanečky. Pravidelné cvičení pro předškolní děti pod vedením vyškolených cvičitelek. Cvičení je zaměřeno na rozvoj pohybových dovedností dětí, zručnosti, koordinace a samostatnosti formou hry. V hodinách používáme různé nářadí, pomůcky, říkanky a písničky. Naším cílem je nabídnout dětem možnost vyzkoušet si různé sportovní aktivity bez nutnosti jednostranného tréninku.

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 4
Ulice: Lomnického1/1071
Telefon: 605555465
E-mail: [email protected]

> Komentáře