Dětské studio Medvídek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětské studio Medvídek

Foto: Petra Říhová

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

ŠKOLKA provoz zahájen od 1.9.2009 pro děti od 3-6let (mladší děti po konzultaci s ředitelkou školky) kolektiv maxim.12dětí každé dítě má svojí složku, kam se zakládají výkresy a notýsek, kam zapisujeme schopnosti, dovednosti, poznatky a pochvaly. příjemné prostředí respektujeme návyky dětí kvalifikovaní lektoři nově vybavené prostory disponujeme vlastní dětským hřištěm s povrchem SmartSoft otevřeno od 8,30-do 17,30hod preferujeme BIO stravu a není problém s vegetariánstvím školička hrou: hra,pohyb,zpěv,tanec,kreslení,AJ,poznávání okolního světa, joga MEDVÍĎATA (12M-3LET) provoz zahájen od 1.9.2010 pro děti od 12m-3let kolektiv maxim. 8 dětí příjemné prostředí respektujeme návyky dětí kvalifikovaní lektoři preferujeme BIO stravu a není problém s vegetariánstvím individuální péče dle potřeb: přebalování, krmení a atd. rozvoj v oblasti hrubé a jemné motoriky učení stravovacích a hygienických navyků sociální vztahy rozvoj řeči a slovní zásoby (písničky, básničky) HLÍDÁNÍ pro rodiče, kteří si potřebují něco zařídit, nebo Vám nevyšlo hlídání nutné zavolat den dopředu nutné dodat pleny a jídlo k dispozici máme lehátko, postýlku, síťovanou ohrádku a plno hraček děti mladší 12m hlídá individuálně jedna chůva u nás ve studiu HLÍDÁNÍ DĚTÍ U VÁS DOMA VE VEČERNÍCH HODINÁCH Potřebujete večer hlídání, nabízíme pomocnou ruku Zavolejte nebo napište nám včas, nejlépe 3-5dní dopředu

> Otevírací doba

Po - Pá 8:30 - 17:30

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 2
Ulice: náměstí Míru 16
Telefon: 777 119 404
E-mail: [email protected]

> Komentáře