Aqualand Moravia | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Aqualand Moravia

> Videogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Aqualand Moravia je nejmodernější zábavní centrum v České republice, ve kterém si přijdou na své děti i dospělí. Čeká na Vás 20 různých tobogánů a skluzavek. Ti nejmenší se mohou vyřádit v dětských bazénech, pokořit šplhací sítě, nebo si zablbnout na skákadlech, či v dětském koutku. O víkendech jsou pro ně připravené animační programy plné zábavy a soutěží. Na starší a odvážnější jedince tu pak čekají tobogány, které Vám pořádně vypumpují adrenalin. V létě pak máte možnost vyzkoušet raritu mezi vodními atrakcemi a to nejen v České republice, ale celé Evropě- Abbys a Boomerango, které si můžete vychutnat se svými kamarády na třímístném raftu. Pro Vaše vodní radovánky je tu připraveno celkem 12 bazénů s celkovou plochou 3000 m2, které obsahují vodu z termálního vrtu. Mezi ně patří i venkovní rozlehlý prostor bazénu, který si v zimě udržuje teplotu přes 30 stupňů Celsia. A co dělat až se vodních atrakcí nabažíte? Zarelaxujte si ve wellness Forum Romanum, kde si můžete dopřát božský odpočinek ve slunečních a římských lázních. Čeká tu na Vás bohatý saunový svět, který kromě finské sauny nabízí také tepidarium, infrakabinu, biosaunu, caldarium a mnoho dalších, nebo si můžete nechat dopřát masáž, či zábal těla. Pokud Vás přepadne hlad je tu Imperium Restuarant, který má pro Vás každý den nachystané čerstvé pokrmy, saláty i širokou nabídku nápojů a až bude po jídle chuť na dobrou kávu a zákusek, stačí navštívit kavárnu Imperium Cafe. To vše a spoustu dalšího na Vás čeká v Aqualandu Moravia v Pasohlávkách, jen 20 minut jízdy autem z Brna.

> Otevírací doba

10:00-21:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Pasohlávky
Ulice: AQUALAND MORAVIA Pasohlávky 110 E
Telefon: 734 757 001
E-mail: [email protected]

> Komentáře