Rodinné centrum zaHRÁTka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinné centrum zaHRÁTka

Foto: zahratka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (3x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Rodinné centrum zaHRÁTka je občanské sdružení, které zahájilo svou činnost 22.9.2008. Soustřeďujeme se zejména na provozování rodinného centra, nabízejícího program dětem i rodičům. Snažíme se maximálně využívat časovou i prostorovou kapacitu centra, a tak se u nás každý den něco děje. Dopoledne nabízíme většinou program pro rodiče s dětmi, které nenavštěvují MŠ, a to buď z důvodu, že jsou zatím příliš malé nebo tam pro ně nezbývá místo. Odpoledne k nám mohou přijít i školáci s doprovodem (volná herna, keramika, korálkování, francouzština, angličtina). Večery jsou vyhrazeny dospělým (počítačové kursy, orientální tance, cvičení), a to nejen rodičům, ale i široké veřejnosti, i když je zatím u nás tráví převážně maminky na rodičovské dovolené. Kromě pravidelných aktivit pořádáme i jednorázové akce, jako je např. oslava masopustu, čarodějnic nebo Mikuláše. Při řadě z nich spolupracujeme s dalšími organizacemi působícími na území města. Společně s mateřským centrem Studánka ze Zličína jsme připravili dva ročníky rodinného pochodu do Sobína. Program připravují a akce zajišťují maminky, které jsou převážně na mateřské dovolené. Bez nároku na finanční odměnu se touto činností snaží zpříjemnit volný čas nejenom sobě, ale i všem příchozím dětem a rodičům. Rádi přivítáme rodiče, keří by nám pomohli program připravovat. Jsme dobrovolnou neziskovou organizací, proto rádi uvítáme jakýkoliv finanční či věcný dar. Rodinné centrum zaHRÁTka je registrováno v Síti mateřských center.

> Otevírací doba

Dle programu: http://zahratka.cz/?page_id=22

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Hostivice
Ulice: Za Mlýnem 1748
Telefon: 608 607 042
E-mail: [email protected]

> Komentáře