Hlídání dětí - Zlobidylka.cz | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hlídání dětí - Zlobidylka.cz

Foto: Petr Michna

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Máte hodně práce? Potřebujete nějaký čas sami pro sebe? Chystáte se s přáteli na bowling či na firemní akci? Sháníte někoho na hlídání dětí v Praze? Máte hodně plánů, které vám kazí pouze myšlenka na to, že není po ruce žádná chůva, zkrátka nikdo, kdo by Vám pohlídal děti? Jsme tu pro Vás – Zlobidylka.cz. Zlobidylka.cz je profesionální služba, ve které jsou naše chůvy, kterým říkáme Tety, absolventkami či studentkami pedagogické fakulty, a tak se specializují na hlídání dětí. Naše vyškolené chůvy pohlídají Vaše dítě ochotně, kdykoliv bude třeba – a to i v období nemoci - u Vás doma. Víme, že chcete svá zlobidýlka svěřit těm nejlepším, a proto jsme tu my. Zajišťujeme nejen hlídání dětí v Praze, ale i osobní rozvoj Vašeho dítěte. Naše tety jsou bezúhonné, prošly osobnostním testem a tudíž ručíme za jejich kvality! A co je hlavní, Zlobidylka.cz jsou pojištěna na všechny nepříjemnosti spojené s hlídáním dětí. Nemusíte nikam vozit své děti, naše chůvy přijedou za Vámi!

> Otevírací doba

neomezeně

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5
Ulice: Strakonická 1199/2d
Telefon: 776 766 156
E-mail: [email protected]

> Komentáře