Statek-penzion Jižní Čechy | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Statek-penzion Jižní Čechy

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.6  (5x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Krásné ubytování v uzavřeném dvoře statku (odkud Vám děti neutečou) v 11 pokojích, každý s vlastním hygienickým příslušenstvím a kuchyňským koutem vybaveným rychlovarnou konvicí, vařičem a chladničkou. Samozřejmě s vybavením pro vaření a stolování. Pokoj číslo 1 je dvoulůžkový s manželskou postelí. Pokoj číslo 2 je třílůžkový s oddělenými postelemi, které lze spojit. Pokoj číslo 3 je dvoulůžkový stejně jako pokoj číslo 4 s manželskými postelemi. Pokoje číslo 1+2 a 3+4 lze spojit jako rodinné. Další pokoje číslo 5 až 11 jsou čtyřlůžkové až na pokoj číslo 10, který je pětilůžkový. K některým pokojům lze přidat přistýlku. Pokoje jsou nekuřácké. V celém prostoru statku je WiFi připojení zdarma. Příkazů poslušní mazlíčci jsou vítáni. Případné topení je el. přímotopy. V areálu statku je také herna nejen pro děti s prolézačkou, houpačkou, skluzavkou, stolním tenisem, šipkami a X-boxem 360 s kinektem. Tady se vyřádí malí i velcí bez ohledu na počasí. Herna je velká cca 80 m2 a je možné ji přestavět jako sál pro promítání, školení a nebo oslavu či svatbu. V uzavřeném dvoře o ploše 1300 m2 je velké pergola s grilem, další pergola s možností rozdělit na dvě části, soukromý bazén 7×3,5 metru, stoly a židle pod střechou s připojením 220 V. O víkendech skákací hrad. Kola se ukládají pod střechou. Ve společenské místnosti jsou krbová kamna, udírna, televize. Parkovat lze zdarma před statkem. V hlavní sezoně (červenec, srpen) nabízíme týdenní pobyty od soboty 15:00 do soboty 10:00. To není vše co můžeme v ubytování jižní Čechy, ubytování Třeboň nabídnout. Je zde ideální terén pro cykloturistiku, hlavně s dětmi. Všechny penziony Třeboňsko jsou na rovině s maximálním převýšením 3 metry. V lesích jsou asfaltové cesty, kde potkáte nanejvýš lesní zvěř. Cestou do Třeboně minete další penzion Třeboň. Cyklotrasy jižní Čechy se křižují v okolí statku a jsou dobře značeny a každý den je možné se vydat jiným směrem a za jiným cílem. Je možnost zapůjčení odpérovaného cyklovozíku pro děti Croozer Kid for 1 (250,- denně nutno objednat předem). Rybníky ke koupání, čisté vody řek Lužnice a Nežárky, přírodní koupaliště Veselské pískárny. Pro rybáře revíry jak spolkové (Lužnice, Nežárka) tak i soukromé (Rybářství Třeboň s.r.o.).

> Otevírací doba

DENNĚ

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Lhota u Dynína
Ulice: Lhota u Dynína č. 23
Telefon: 777101920
E-mail: [email protected]

> Komentáře