Lanové centrum Proud Brno | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lanové centrum Proud Brno

> Otevřeno

duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Dovolte nám, abychom Vám představili lanová centra, která jsou držiteli značky Lanové centrum PROUD. Náš první areál jsme otevřeli v červenci roku 2000 v Olomouci. Jednalo se o první lanové centrum v České republice a ve střední Evropě. Lanové centrum PROUD je volnočasový areál, ve kterém naleznete především nízké a vysoké lanové překážky. Dále zde můžete najít lezeckou stěnu, lanovky, skoky. Programy jsou určeny pro návštěvníky již od 8 let věku. V Lanových centrech PROUD se používají dva způsoby jištění. Našim cílem je vytvářet kvalitní a bezpečné programy pro široké spekturm zákazníků z řad veřejnosti, škol, neziskových organizací, firem a dalších. Přejeme si, aby Vaše návštěva v areálech lanových center PROUD byla spojena s příjemným zážitkem, který splnil Vaše očekávání. programy pro veřejnost programy pro školy a neziskové organizace programy pro firmy Oslavte narozeniny Vašich dětí netradičně v Lanovém centru. Základem je motivovaný program (zlomyslné veverky) a možnost posezení a občerstvení přímo v areálu. Délka programu: 3 h Počet osob: 5-20 Minimální věk: 6 Cena 350 Kč/osoba/program

> Otevírací doba

leden, únor, březen, listopad, prosinec- zavřeno, duben- říjen: Víkendy a státní svátky 10 - 19 hodin bez objednání

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Milénova 13
Telefon: 607 111 477
E-mail: [email protected]

> Komentáře