Hotel Frankův dvůr **** | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hotel Frankův dvůr ****

Foto: Jakub Zdechovan

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Dětské hřiště je totiž umístěné jen pár metrů od letní terasy restaurace, odkud můžete se skleničkou vína nebo šálkem kávy v ruce v klidu sledovat jejich dovádění. Restaurace nabízí velký výběr z dětských menu, připraveny jsou vysoké židličky pro krmení nejmenších hostů. Pokoje se dvěma ložnicemi jsou uzpůsobené tak, aby všichni členové rodiny měli dostatek prostoru i soukromí a umožňují rodičům bavit se i po té, co uloží děti ke spánku. Není problém vybavit váš pokoj před příjezdem dětskou postýlkou, připravit vaničku na koupání apod. I z těchto důvodů je Hotel **** Frankův Dvůr stále vyhledávanější nejen pro víkendové pobyty s dětmi, ale mnohé rodiny sem už pravidelně jezdí trávit část prázdnin. A protože i pejsci jsou tak trochu jako děti, i oni se tu budou cítit dobře. Klidně je vezměte s sebou, Hotel **** Frankův Dvůr je „dog friendly“ a vaše čtyřnohé přátele ubytuje bez poplatků!

> Otevírací doba

nepřetržitě

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Jindřichův Hradec
Ulice: Jemčinská 125
Telefon: 777 99 66 66
E-mail: [email protected]

> Komentáře