Mateřské centrum Benjamínek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřské centrum Benjamínek

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Zájmové činnosti, volnočasové aktivity pro děti od šesti let. Pořádání zábavných odpolední: dětské maškarní bály, diskotéky, oslava Dne dětí, vítání jara,… Dle zájmů a potřeb provoz školičky zaměřené na rozvoj schopností a dovedností dětí předškolního věku, se zaměřením na dyslexii a jiné poruchy učení – ve spolupráci se Střediskem výchovné péče pro děti a mládež v Domažlicích. Dvakrát týdně odpolední schůzky rodičů, při nichž si mohou sdělit vzájemné poznatky, zkušenosti nejen z oblasti „mateřské“. Nabídka vzdělávacích kurzů práce s PC, přednášek z oblasti zdravé výživy, kultury, kineziologie,…., kde se nabízí aktivní účast rodičů. Spolupráce s jinými organizacemi a občanskými sdruženími. K dispozici jsou zde letáčky s informacemi o dění v Domažlicích, mapka města s označením důležitých míst, jako jsou ordinace lékařů, krizová centra, úřady, … včetně jejich provozní doby. Dle zájmu pořádání dětských letních táborů společně s MC z jiných koutů republiky. Nabídka pro studenty se zaměřením na sociální sféru či zdravotní problematiku : možnost povinné praxe, smysluplné trávení volného času.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Domažlice
Ulice: Komenského 4
E-mail: [email protected]

> Komentáře