Penzion Solaris | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Penzion Solaris

Foto: Martina Mlejnková

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Nabízíme komfortní ubytování pro rodiny s dětmi v 5 prostorných apartmánech uprostřed krásné přírody Jizerských hor. Okolí nabízí mnoho výletních cílů a zábavy: jízda na koni, bobová dráha, půjčovna koloběžek, Aquapark Babylon, ZOO, botanická zahrada Naše apartmány jsou stylově a účelně zařízené, tak abyste měli po ruce vše, co potřebujete. Máte kam uložit věci, kde usušit mokré oblečení nebo ručníky. V kuchyňce najdete veškeré nádobí a vybavení k dovolenkovému vaření, přípravě či ohřevu dětské stravy. Každý z apartmánů má plochu přes 50 m² a skládá se z ložnice, obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem a koupelny se sprchou a WC. Areál je ideální pro 5 rodin, které se mohou scházet ve společenské místnosti s krbem, samoobslužným barem a dětským koutkem (hračky, židličky a stoleček na kreslení, dětské knížky a stolní hry, odrážedlo, houpací koník) nebo posedět venku u ohniště. Na zahradě máme dětský hrad se skluzavkou, houpačkou, pískovištěm a lezeckou stěnou, zahradní domeček a rovnou plochu na petanque nebo badminton (půjčujeme). Naši hosté mohou využívat také úschovnu kočárků, kol a lyží, sklepní prostory se stolním fotbálkem a posezením. Parkoviště u objektu a wi-fi internet jsou k dispozici zdarma, poskytujeme slevy pro děti. Stravování lze přiobjednat ve vedlejším penzionu. Najdete nás v klidné lokalitě, stranou od hluku hlavní silnice, přesto snadno dostupné autem i veřejnou dopravou. Poblíž jsou lyžařská střediska Hrabětice a Bedřichov, která nabízejí mírné svahy, lyžařské školičky a hlídání dětí v herně u sjezdovky. Jizerské hory jsou svým mírným terénem a krásnou krajinou vyhledávané cyklisty, pěšími turisty i rodinami s kočárky.

> Otevírací doba

každý den

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Janov nad Nisou
Ulice: Janov nad Nisou 1170
Telefon: 725 114 378
E-mail: [email protected]

> Komentáře