KinderGarden Vinohrady | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

KinderGarden Vinohrady

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Mateřská školka – Vinohrady je rozšířením poskytování kvalitní anglické a předškolní výuky, kterou již od roku 2004 přinášejí školky KinderGarten. Pobočka KinderGarten – Vinohrady bude otevřena v I.Q/2013, doslova co by kamenem dohodil od centra Prahy, avšak zároveň v klidné zástavbě, nabízející dětem žít a hrát si v prostředí, které stimuluje jejich zdravý vývoj. V naší školce chceme, aby každé dítě bylo vidět, a vnímáme jej jako jednotlivce, s cílem vzdát hold jeho potřebám a jeho úrovni rozvoje. Pomáháme dětěm rozšířit jejich horizonty, rozvíjet specifické schopnosti a dovednosti, které jim pomohou pochopit svět a najít si své místo ve společnosti. Výuka je pro děti zajišťována kvalifikovanými českými a anglickými učiteli nejvíce formou her, neboť hra je hlavní činností našich dětí. Jazykové vzdělávání v našem zařízení hraje velmi důležitou roli. Naši anglicky mluvící učitelé pomohou dětem vnímat jazyk, jako součást denního života. Děti se učí komunikovat v příslušném jazyce a ztrácejí tak obavy z nových jazyků nebo kultur. Chceme našim dětem přiblížit výuku i prostřednictvím návštěv muzeí, výstav a výletů, které prohloubí zájem o probíraná téma. Naše školka nabídne dětem mnoho mimoškolních aktivit. Jedná se např. o kluby, které prohloubí jejich dovednosti nebo otevřou dveře do světa zábavné logiky. Sportovní kroužky nabídnou dětem zábavu a pohyb, jenž je potřebný pro všestranný rozvoj pohybových schopností. I v mimoškolních aktivitách budeme dětěm ukazovat laskavost a toleranci k druhým lidem. V soutěživosti budeme klást důraz na pomoc našim dětem pochopit a ocenit, že je to právě jeho účast, která se počítá. Vítězství je bonus spíše než jediný cíl. Mateřskou školku vidíme jako „začátek všeho“ a naší radostí budou chlapci a dívky, pokračující ve svém vzdělání ve škole, vybavení zdravým sebevědomím, vášní pro umění a vědu. Naším cílem je poskytnout stimulující a podpůrné prostředí, ve kterém děti získají nadšení pro učení s cílem dosáhnout jejich plného potenciálu. Program školky je určen dětem všech národností i bez znalosti anglického jazyka a ve věku 18 měsíců až 6 let.

> Otevírací doba

7:30-18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 2 - Vinohrady
Ulice: Na Třebešíně 3374/39b
Telefon: 605 380 000
E-mail: [email protected]

> Komentáře