Ice Arena Letňany | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ice Arena Letňany

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Areál ICE ARENA LETŇANY je prvním zimním stadionem postaveným na území Prahy za posledních 20 let. Možnosti Moderní areál s vysokou úrovní veškerého vybavení i zázemí, a zároveň jeho víceúčelovost, jsou zárukou toho, že se stane centrem sportovních, společenských i kulturních aktivit. Areál je vystavěn v blízkosti nákupního centra OC Letňany a vedle centra vodních sportů Letňany Lagoon. Jednotlivé části areálu: 2 kryté ledové plochy, využitelné jako víceúčelové haly obchod se sportovním zbožím půjčovna bruslí brusírna restaurace fitness centrum (posilovna, aerobik, indoor cycling) sauna a solárium parkoviště s kapacitou cca 100 míst Od září až do června probíhá bruslení veřejnosti v Ice Aréně v Letňanech, a to vždy dva všední dny v dopoledních hodinách a o víkendech pak po celý den nebo dokonce i navečer. Dospělí, kteří nevlastní permanentku, za vstup na led zaplatí 80 Kč. Zapůjčení i nabroušení bruslí je možné ve sportovním obchodě JB Sport.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9
Ulice: Tupolevova 669

> Komentáře