Aquapark Olomouc | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Aquapark Olomouc

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

1  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zábava, relaxace, vodní atrakce, restaurace, wellnes zóna, příjemný personál, sexy plavčice a plavčíci Aquapark Olomouc nabízí možnost aktivního trávení volného času s dostatkem pohybu a relaxace v příjemném prostředí. Návštěvníkům nabízí zajímavé adrenalinové a relaxační vodní atrakce, odpočinkové zóny, masáže a solária v atraktivním prostředí. Aquapark Olomouc je rozdělen na celoroční vnitřní areál a sezónní letní areál. Ve vnitřním areálu aquaparku Olomouc se nachází rekreační bazén s divokou řekou, Spacebowlem, tobogánem, vodním hřibem, širokou skluzavkou, vodními chrliči, masážní bazén se vzduchovou masáží, whirpooly s masážními lavicemi a dětský bazének s teplotou vody 31°C a vodopádem, skluzavkou, malým chrličem a tryskami. Venkovní areál Aquaparku Olomouc nabízí víceúčelový rekreační bazén, tobogán, skluzavku Aquawide a dětský bazén. Pro děti je určeno venkovní dětské hřiště s horolezeckou stěnou, lanovou pyramidou, kolotočem a tampovou houpačkou. Ve venkovní části aquaparku se nachází také hřiště pro plážový volejbal. Mezi další služby poskytované v areálu Aquaparku Olomouc patří sauna, parní komory a masáže. Aquapark Olomouc je koncipován až na výjimky jako bezbariérový, je zde provozováno několik gastro zařízení se záměrem nabídnout klientům neomezenou dostupnost kvalitního občerstvení v rámci mokrých i volně přístupných suchých zón.

> Otevírací doba

PONDĚLÍ 14:00 - 20:00 hodin
ÚTERÝ - PÁTEK 10:00 - 20:00 hodin
SOBOTA - NEDĚLE, SVÁTKY 9:00 - 20:00 hodin

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Aquapark Olomouc - Slavonín
Ulice: Kafkova 526/21
Telefon: 588 517 770
E-mail: [email protected]

> Komentáře