Malá lesní Zoo Zbraslav | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Malá lesní Zoo Zbraslav

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.9  (46x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Daňky, kunu, tchoře, poštolku, divoká prasata, výra, nebo bažanty uvidíte, zajedete-li se podívat do miniZoo, která se nachází u hlavní silnice ze Zbraslavi na Dolní Břežany. Po shlédnutí zvířátek je možné pokračovat v procházce dále podél Břežanského potoka, u Hálkova pomníku se napojit na Keltskou stezku a vystoupat například po modré značce k rozsáhlému keltskému hradišti. S dobrými kolečky se dá i tato cesta do kopce zvládnout s kočárkem. U daňků a pod Hálkovým pomníkem jsou místa, kde je možné si udělat piknik. U zoo je prostor pro parkování, zastávka vlaku a autobusu je vzdálena asi 10 minut pomalé chůze. Nejbližší občerstvení je v restauraci U Chladů (od parkoviště na druhou stranu, než je zoo), kde na romanticky působící zahrádce jsou i dva postarší kolotoče pro děti. Vstup do zoo je zdarma.

> Otevírací doba

denně

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5
Ulice: nedaleko vlakového nádraží Zbraslav

> Komentáře