Hotel Safari | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hotel Safari

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Hotel Safari je v provozu od roku 2001 a nabízí ubytování po celý rok. Díky našim bohatým zkušenostem v oboru hotelnictví rádi uvítáme malé i velké, kteří se těší na návštěvu samotné zoo, nebo jen hledají originální ubytování kvůli oblíbeným výletům do okolí. Současně jsme také experty v zajištění firemních akcí, významných společenských událostí nebo oblíbených workshopů, a proto pro vás rádi cokoliv zorganizujeme. Kapacita celého hotelu je 30 pokojů s možností přistýlek dle typu pokoje. Cena ubytování zahrnuje snídani formou švédských stolů, vstupenku do pěší části zoo a parkování přímo před hotelem. Součástí hotelu je také bowlingový sál, konferenční salónek, venkovní vyhřívaný bazén pro letní provoz, Restaurace U Lemura a vchod do zoo. Po celém areálu hotelu i restaurace je k dispozici zdarma připojení k internetu wi-fi. Připojení k internetu za poplatek je možné i na pevném počítači přímo na recepci. Recepce Hotelu Safari dále zajišťuje dokoupení stravování (polopenze, plná penze), dokoupení dalších vstupenek se slevou a tvorbu dárkových poukazů na ubytování v přímo v Hotelu Safari. Poté, co se ubytujete ve svém útulném pokoji, můžete vyrazit za svými africkými sousedy. Při příjezdu dostanete volnou vstupenku platnou do pěší části zoo po celou dobu pobytu a safari vlastním vozem 1 x denně. Nevšední zážitky se zvířaty můžete získat jako hoteloví hosté exkluzivně i po zavírací době! Rádi splníme všechna přání i těm nejnáročnějším návštěvníkům, kteří se nechtějí spokojit jen s klasickou prohlídkou zoo. Pro ty jsou tu odborníci na zážitkové programy , na které jen tak nezapomenete. Další skvělé zážitky můžete nasbírat v okolí, které je oblíbenou destinací, ať už kvůli nedalekým Krkonoším, krásné přírodě, která skrývá architektonické skvosty jako je Tešnovská přehrada, nebo hojnému počtu hradů a zámků v celých východních Čechách. )

> Otevírací doba

Nepřetržitě

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Dvůr Králové nad Labem
Ulice: Štefánikova 1029
Telefon: 499 628 255
E-mail: [email protected]

> Komentáře