Mateřské centrum Ježeček | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřské centrum Ježeček

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Činností mateřského centra by mělo být napomáhání matkám i dalším osobám v překonávání sociální izolace, navazování nových kontaktů a přátelství, předávání zkušeností a dalších aktivit vedoucích k odstranění sociální exkluze. Mateřské centrum by mělo svojí činností napomáhat dětem v rozvoji osobnosti, sociálních vztahů a základů klíčových kompetencí potřebných pro další životní období formou přijatelnou jejich věku. Co je to mateřské centrum? • MC je místem pro setkávání osob, které celodenně pečují o nejmenší děti. • MC je místem pro první kontakty nejmenších dětí (převážně od 1 do 4 let). • MC nenahrazuje mateřskou školu, rodič je v centru vždy společně s dítětem. • V MC si rodiče s dětmi nejen hrají, ale i malují, zpívají, cvičí atd., což vede k všestrannému rozvoji dítěte. Rodiče mají možnost využít přístup na internetové stránky a naučit se, obnovit či připomenout si práci s počítačem. Do mateřského centra můžete přijít kdykoliv, když je otevřeno a zapojit se do dění v centru.

> Otevírací doba

pondělí až čtvrtek od 9.00 do 11.30 hodin.

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Uničov
Ulice: Olomoucká 225
Telefon: 731 180 436
E-mail: [email protected]

> Komentáře