Rodinné centrum Milovice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinné centrum Milovice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Občanské sdružení Maminky dětem o.s. Občanské sdružení "Maminky dětem o.s." založilo v roce 2003 několik maminek na mateřské dovolené. Hlavním cílem bylo zřízení a provoz MC Milovice a všestranná podpora rodin s dětmi od narození do 6 let. Během roku 2010 jsme zjistili, že bychom rádi naše aktivity rozvinuly a vznikl tak nápad na přejmenování MC Milovice na RC Milovice. Naše organizace tedy změnila svůj název a od září 2011 je oficiální název Rodinné centrum Milovice. V současné době nabízíme širokou škálu aktivit pro celou rodinu, zejména pak pro děti od narození do 15 let a jejich rodiče. Sdružení maminky dětem, o.s. dosáhlo titulu Organizace uznaná Ministerstvem práce a sociálních věcí ná léta 2010 - 2012 pro činnost v oblasti prorodinných aktivit. Máte-li chuť pomoci s provozem RC a zajišťováním programu pro děti i dospělé, přijďte v pátek dopoledne, kdy jsou schůzky aktivních maminek. Aktivní rodiče se mohou stát členy o.s. se všemi právy i povinnostmi z toho plynoucími.

> Otevírací doba

dle kurzů

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Milovice
Ulice: nám. 30 června 507
Telefon: 728 656 530
E-mail: [email protected]

> Komentáře