Rodinné centrum Kaštánek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinné centrum Kaštánek

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Komunitní se centrum jmenuje proto, že jej vytváří celá komunita. Členem komunity se může stát kdokoliv. Každý pak do společného díla vkládá to, co umí a chce realizovat. V centru vítáme také občasné návštěvníky, kteří využívají pouze některých služeb. Například profi péči o děti, kroužky snoezelen, psychologické poradenství nebo půjčovnu či hernu. Členové program tvoří, zatímco návštěvníci se účastní jen vybraných aktivit. Centrum je otevřeno denně. Každý den jsou vám k dispozici dva až tři pracovníci centra, kteří vás přivítají, pohovoří s vámi nebo vás nasměrují na další služby. Rádi s vámi budou sdílet vaše myšlenky a nápady. O vaše děti se postarají jako o vlastní nebo ještě lépe. Děti vnímáme jako důstojné byť vzrůstem malé lidské bytosti, které potřebují prostor pro svůj rozvoj a přívětivé zacházení. U dětí podporujeme rozvoj osobnosti, sociálních dovedností, tvořivosti a vztahu k přírodě. Respektujícím přístupem vedeme děti i dospělé k samostatnosti, zodpovědnosti a sounáležitosti. Každý, kdo přijde je vítán a přistupujeme k němu s úctou a láskou.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Valašské Klobouky
Ulice: Kramolišova 126
Telefon: 604 522 581
E-mail: [email protected]

> Komentáře