Rodinný klub Veselý čertík | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinný klub Veselý čertík

Foto: Markéta Kokošková

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Naše služby: Kroužky a kurzy Jedná se o programy pro předem přihlášené děti nebo rodiče, vždy na dané pololetí (září – leden, únor – červen). Registrace probíhá osobně v klubu, nebo prostřednictvím náhradového systému, nejpozději týden před zahájením kurzů. Registrace jsou obvykle otevřeny 1 - 3 měsíce před svým zahájením. Přednostní právo mají účastníci již běžících kurzů. O výzvě budete informováni na www.veselycertik.cz, v centru na nástěnce nebo emailem. Programy se dělí na: kroužky pro rodiče s dětmi kroužky pro děti kurzy pro rodiče Pravidelné aktivity Jedná se o služby, které mají svou pravidelnou periodicitu (týdně, jednou za 14 dní nebo měsíčně), ale nevyžadují platbu předem. Aktuální informace vždy v sekci Novinky. Stálé služby Jedná se o služby, které klub nabízí příchozím kdykoliv v době otevření. Jedná se například o přístup k Internetu, půjčovnu knížek nebo hraček, možnost inzerce, obchůdek nebo drobné občerstvení. Jednorázové akce Jedná se o nárazově organizované akce dle období, zájmu a potřeb Vás všech. Registrace není nutná, ale pokud se přihlásíte, budeme schopni lépe zajistit optimální kapacitu.

> Otevírací doba

Pondělí: 9:00-11:30 a 15:30- 18:00, Úterý: 9:00-12:00, Středa: 15:30-18:00, Čtvrtek: 9:00-12:00 a 15:00-18:00, Pátek: 9:00-12:00,

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9
Ulice: Národních hrdinů 3
Telefon: 725 555 321
E-mail: [email protected]

> Komentáře