Rodinné apartmány s bazénem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinné apartmány s bazénem

Foto: Chalet Hrebenka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Prostorné a komfortně zařízené apartmány (4x) a pokoje (4x) s celkovou kapacitou 33 lůžek jsou vhodné jak pro ubytování rodin s dětmi, tak i pro dospělé. Balkon či terasa k dispozici ke každému pokoji / apartmánu. Všechny pokoje a apartmány mají k dispozici TV/SAT a bezplatné WiFi připojení. Parkování zdarma na vlastním parkovišti přímo před domem s kapacitou 8 míst, pravidelný úklid sněhu v zimní sezóně. Možnost pronájmu kryté garáže v domě. Pokud chcete s partou přátel uspořádat letní cyklistický pobyt, Chalet Hřebenka je pro vás ideální! Úschovna kol přímo v domě, začátek cyklistických tras v těsné blízkosti, lanovka na Černou horu přepravuje i kola a cyklobus jezdí již od konce května (zastávka 2min od domu. A to nejdůležitější: po náročném sportovním dni můžete zrelaxovat v našem bazénu! Pro malé skorocyklisty nabízíme možnost zapůjčení kvalitního a bezpečného PŘÍVĚSNÉHO VOZÍKU Croozer s odpružením! Vozík je možné po jednoduché úpravě použít i jako náhrada kočárku pro jizdu v terénu.

> Otevírací doba

Nepřetržitě

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Harrachov
Ulice: Hřebenka 246
Telefon: 777 283 558
E-mail: [email protected]

> Komentáře