Centrum současného umění DOX | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Centrum současného umění DOX

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Centrum současného umění DOX ke svým výstavám pravidelně vytváří animační programy, které jsou interaktivní a zábavnou formou návštěvy pro různé věkové kategorie dětí od cca 5ti let. Zahrnují interaktivní komentované prohlídky, pracovní listy, různé aktivity a výtvarné workshopy. Dlouhodobě nabízí také rodinné balíčky, několikrát do roka pořádají speciální dětská odpoledne s výtvarnými dílnami za účasti umělců. Na recepci si také můžete zdarma zapůjčit interaktivní hru Galerie hrou, díky které si návštěvu užije celá rodina. Neméně oblíbené jsou narozeninové oslavy pro děti ve věku 5 – 12 let se zábavnými tvůrčími programy, divadelním představením a malou hostinou. Budova Centra DOX je ukázkou špičkové současné světové architektury. Mezinárodně uznávaný projekt přestavby staré továrny na multifunkční prostor je dílem architekta Ivana Kroupy. V roce 2008 byl DOX nominován na prestižní cenu Mies van der Rohe Prize a prestižní publikace The Phaidon Atlas of 21st Century World Architecture ho řadí mezi nejzajímavější světové architektonické projekty posledních deseti let. Výstavní plochu více než 3000 m2 doplňuje kavárna s dětským koutkem, knihkupectví a designový obchod. Centrum DOX je vnímáno jako dynamická kulturní platforma a prostor pro konfrontaci rozdílných přístupů a tendencí. Díky nezávislosti na státních institucích a programu založenému na mezinárodní spolupráci se otevření centra stalo zásadním průkopnickým počinem na české kulturní scéně.

> Otevírací doba

Po: 10.00 – 18.00h
Út: zavřeno
St a Pá: 11.00 – 19.00h
Čt: 11.00 – 21.00h
So a Ne: 10.00 – 18.00 h

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7 - Holešovice
Ulice: Poupětova 1
Telefon: 295 568 123
E-mail: [email protected]

> Komentáře