Kuky dětský klub | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kuky dětský klub

Foto: Kristýna Plačková

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V herničce s postavičkami Kukyho a jeho kamarádů pořádáme pro děti pestré aktivity, které jsou zábavné a zároveň si během nich přirozeně osvojují nové znalosti a dovednosti. KUKYHO cvičeníčko pro maminky s dětmi Hodina je rozdělena na dvě části. V první polovině si děti protáhují tělíčka při dětských říkankách, cvičí s balony a jiným náčiním. V druhé části si spolu zpívaáme, hrájeme na hudební nástroje nebo tvoříme různé výrobky. Hlídání dětí od 1 roku do 8 let Respektují individuální potřeby a možnosti každého dítěte. Podporují rozvoj tvořivosti, samostatnosti a zodpovědnosti. V dětech probouzejí aktivní zájem o poznání a objevování, současně podporují touhu a odvahu dítěte předvést, co vše umí, co dokáže a zvládne. KUKY dětský klub vznikl s patronací režiséra Jana Svěráka. Atmosféru klubu tak udává medvídek Kuky a jeho kamarádi. Oblíbené postavičky děti provází i inspirují.

> Otevírací doba

po-pá:
8:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Horní 1492
Telefon: 773 40 80 91
E-mail: [email protected]

> Komentáře