Soukromá školka - umělecké centrum Malvína | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soukromá školka - umělecké centrum Malvína

Foto: Alžběta Frimlová

> Otevřeno

leden, únor, březen, duben, květen, červen, září, říjen, listopad, prosinec

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Nabízíme Vašim dětem kreativní prostředí a odborné vedení uměleckých programů s cílem rozvíjet talent, sociální inteligenci, samostatnost, sebevědomí a tvůrčí přístup k problémům. Zaměřujeme se především na výtvarné, hudební a taneční činnosti, které děti nejpřirozeněji rozvíjejí. Výuka anglického jazyka je samozřejmostí. Víme, že každé dítě je nadané a má svůj osobitý projev, který umíme rozpoznat a ocenit. Staráme se Vašim dětem o komfort. Kdykoliv během dne si mohou odpočinout, samozřejmostí jsou pomůcky a hračky. Děti mají během celého dne přístup k pití. Vytváříme rodinnou atmosféru a prostředí, ve kterém mají pocit jistoty a vřelého přijetí. Důležitý je pro nás individuální přístup, tolerance a intenzivní komunikace s rodinou. Děti vedeme k ohleduplnému přístupu k životnímu prostředí, učíme je formou hry nebo povídání základům ekologické výchovy, třídíme odpad apod. K úklidu používáme ekologické prostředky. Navštěvujeme současná umělecká centra (Karlin Studios, DOX, Národní Galerie apod.) s výkladem pro děti a animačními programy. Poskytujeme konzultace z oboru psychologie a grafomotoriky. Zajišťujeme také svážení dětí z celé Prahy.

> Otevírací doba

8:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 8
Ulice: Křižíkova 22
Telefon: 731 314 731
E-mail: [email protected]

> Komentáře