Pětka Praha | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pětka Praha

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (6x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Družina Jelenů je určena pro kluky od 7 do 11 let. Scházíme se každý pátek od 16 do 18 hodin. O víkendech podnikáme výpravy do okolí Prahy, jezdíme ale i dál na vícedenní výpravy. Mezi tradiční výpravy pořádané každý rok patří Nadílka (výprava o Vánocích), Hory, Cyklovýprava, Gastronom (soutěž ve vaření na ohni) a samozřejmě Tábor. Jak to na našich výpravách vypadá, co na nich děláme a podnikáme je nejlépe vidět z našich fotek: Co děláme? Náplní našich výprav a schůzek jsou především hry, při kterých se nejen bavíme, ale hlavně učíme všemu, co je pro život důležité. Překonávat překážky, vymýšlet společnou strategii, umět se pohybovat v přírodě, pomoci zraněnému kamarádovi, umět si poradit v každé situaci. Více na oficiálních stránkách Junáka. Na koho se obrátit? Pokud se chceš také stát členem Jelenů, nebo se jen k nám podívat, rádi tě uvidíme. Stačí kontaktovat Medika – vedoucího Jelenů

> Otevírací doba

dle akcí

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 2
Ulice: V Tůních 11
Telefon: 734 644 000

> Komentáře