Mateřské centrum Macíček | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřské centrum Macíček

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Programy pro děti: Školička Ucelený tříhodinový dramaticko, hudebně, pohybový program pro děti 2,5 roku, které z nejrůznějších důvodů nenavštěvují MŠ. Program je určen pro děti bez doprovodu. Rodič může přihlížet. Do školičky je nutné se předem zapsat. Maximální počet 12 dětí. Hudební školička Seznámení s orfovými nástroji. Pro děti od 2 let v doprovodu rodičů. Koťátka Pohybově zábavný program pro nejmenší od 1,5 roku v doprovodu rodičů. Barvička Malování, kreslení, modelování a skládačky z papíru. Spojeno s výukou základů angličtiny. Program je určen pro děti bez doprovodu. Rodič může přihlížet. Kulička První keramické krůčky. Pro děti od 2,5 roku v doprovodu rodičů. Cvičení Cvičení, pohybové hry pro děti od 2 let v doprovodu rodičů. Hlídání Pro děti od 2 let (samostatných - bez plen) v případě, že se rodič účastní programu centra. Herna Pro děti všech věkových kategorií v doprovodu rodičů. Příležitostné akce Oslava Vánoc, karneval, vítaní jara apod.

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 2
Ulice: Slezská 21
Telefon: 602614384
E-mail: [email protected]

> Komentáře