Sokol Praha Královské Vinohrady | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Sokol Praha Královské Vinohrady

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Cvičení rodiče a děti: získávání základních pohybových dovedností a orientace v prostoru rozvíjení jemné motoriky seznamování s náčiním a nářadím seznamování se základní míčovou technikou odstraňování psychických zábran a včleňování se do kolektivu stejně starých dětí osamostatňování se a učení se spolupracovat se svými vrstevníky i dospělými upevňování citových vazeb rytmus, zpívání, říkadla soutěže a závody pro děti od 3 let 1 krát týdně možnost plavání v brodítku děti se účastní závodů v atletice a míčovém trojboji pro děti je každoročně pořádán Mikuláš, karneval, Pohádková hodina a výlety do přírody Cvičení předškolní děti Standardní cvičební hodina úvodní část obsahuje nástup a pozdrav asi pětiminutová rušná část je věnována atletické rozcvičce další čtvrthodina je věnována pohybové koordinaci a zvyšování pohybových rozsahů hlavní půlhodinovou část tvoří základy cvičení na gymnastickém nářadí, základy atletiky, rozvíjení míčové techniky závěr hodiny věnujeme závodivým hrám s náčiním nebo bez náčiní, tanečkům nebo zpěvu hodinu zakončíme uklidněním dětí při nástupu a pozdravem Nestandardní cvičební hodinu tvoří přebor v míčovém trojboji, sportovní gymnastice, atletice, podzimní hodina, vánoční hodina, jarní hodina, pohádková hodina, cvičení na atletickém hřišti VEŘEJNÉ AKCE A ZÁVODY přibližně jednou měsíčně pořádá loutkářský soubor Bubeníček loutkové představení mimo cvičební hodiny organizují cvičitelé oddílu pro děti a jejich rodiče (prarodiče) odpolední vycházky do přírody s plněním drobných vzdělávacích a sportovních činností děti od tří let mohou v sobotu od 9-10 hodin využít brodítko. Po dohodě s vedoucím plavání oddílu mladších žáků (Jiří Kos) lze využít plavecký bazén (hloubka 1.2m-2.0m). Pouze pro dobré plavce.

> Otevírací doba

Po-Čt: 10-12 13-16 Pá:10-12 13-14

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 2
Ulice: Polská 2400/1
Telefon: 222 251 146, 212 245 714
E-mail: [email protected]

> Komentáře