Miniškolka Modrý tygřík | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Miniškolka Modrý tygřík

> Otevřeno

leden, únor, březen, duben, květen, červen, září, říjen, listopad, prosinec

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Miniškolička je určena pro děti od 1 roku do 4 let. V komorním prostředí se dětem věnuje odborný personál, instruktorka pohybových aktivit. Nabízíme individuální přístup k Vašemu dítěti, spoustu zajímavých činností, vedoucí k všestrannému rozvoji dítěte. Cílem je pomoc a usnadnění socializace dětí v kolektivu před nástupem do mateřské školky. Postupná příprava dětí na pobyt v kolektivu ostatních dětí bez přítomnosti rodičů. Dle studií dítě, které byť i nepravidelně navštěvuje takovéto zařízení před nástupem do mateřské školky, je daleko adaptabilnější a psychicky odolnější při zahájení této docházky. Organizace: Miniškolička probíhá 1x týdně na 3-4 hodiny. kurz vede instruktorka pohybových aktivit. je určena pro děti od 1 roku do 4 let. nabízíme dva 5ti měsíční bloky. kurz se otvírá při minimálním naplnění 5ti dětí. Plavání kojenců a miminek Prostřednictvím našich kurzů a programů se snažíme nabídnout rodičům a jejich dětem radostnou hru ve vodě i na suchu. Protože naši nejmenší se s našim světem teprve seznamují, potřebují ke svému objevování a vývoji spoustu informací, podnětů a stimulů. Ne všechny podněty, které k dětem přicházejí jsou však adekvátní jejich potřebám. Proto naše kurzy vedou odborně vyškolené instruktorky a tím zajišťujeme kvalitní péči o naše nejmilejší. Kromě miniškoličky a plavání také nabízíme: programy cvičení rodičů s dětmi cvičení pro těhotné a maminky po porodu angličtinu s divadlem hlídání a miniškoličku kurzy a přednášky

> Otevírací doba

Dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 2
Ulice: Chodská 12
Telefon: 603 420 008
E-mail: [email protected]

> Komentáře