Mateřská škola Šumavská | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Šumavská

> Otevřeno

leden, únor, březen, duben, květen, červen, září, říjen, listopad, prosinec

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Filozofie školy vychází z respektování osobnosti dítěte, podporování tělesného rozvoje a zdraví v úzké spolupráci s rodinou dítěte. Pedagogové se snaží o spokojenost a pohodu dětí v průběhu celého dne, pomáhají jim v chápání okolního světa a připravují děti nenásilnou formou na vstup do základní školy. Motto mateřské školy „Chceme, abychom si všichni rozuměli a porozuměli“ charakterizuje koncepci školy – porozumět si s kamarády mluvícími česky, anglicky i jiným jazykem, ale i s kamarády, kteří mají problémy s výslovností. Téma školního vzdělávacího programu: „Zlatým klíčem tam a zpátky pojedeme do pohádky“ je rozpracované ve 13. integrovaných blocích, které jsou vypracované na základě rámcových a specifických cílů předškolního vzdělávání. Mateřská škola spolupracuje s Pedagogicko - psychologickou poradnou v Praze 2, Francouzská 56, s klinickou logopedkou PaedDr. Milenou Vránovou, se základními školami na Praze 2 a se Základní školou v Praze 3, nám. Jiřího z Poděbrad, Základní školou praktickou a Praktickou školou, Praha 2, Vinohradská 54, Lidovou školou umění Ilji Hurníka a Domem dětí a mládeže v Praze 2.

> Otevírací doba

6:45-17:45

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 2
Ulice: Šumavská 37
Telefon: 224 253 210
E-mail: [email protected]

> Komentáře