Mateřská škola Na Děkance | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Na Děkance

> Fotogalerie

> Otevřeno

leden, únor, březen, duben, květen, červen, červenec, září, říjen, listopad, prosinec

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

MŠ je samostatné zařízení a sídlí v oddělené části budovy základní školy Botičská 8. Dopravní dostupnost je velice dobrá. Přestože škola sídlí v centru Prahy, nachází se v jejím blízkém okolí Botanická zahrada, Vyšehrad nebo nábřeží Vltavy. Vzdělávací nabídka je zaměřena na sportovně ekologický program a výchovu ke zdravému životnímu stylu. Hlavními cíly, Sportovně ekologického programu je vzbudit v dětech od raného věku zájem o pohybové a sportovní aktivity, seznámení s různými formami pohybových činností. Chceme děti vést k tomu, aby si uvědomily, že zdravý pohyb je ideální ve zdravém prostředí, což mohou lidé svým konáním ovlivnit. Vytvářet kladný vztah k přírodě, její ochraně a zdravému životnímu stylu. Aby se tyto věci staly přirozenou součástí jejich života. Chceme dát dětem možnost získávat globálnější, srozumitelnější a reálnější pohled na svět a aktivní postoj k němu. Klademe si za cíl rozvíjet jejich tělesnou zdatnost i psychickou odolnost, zároveň poskytovat radost a zábavu. Režim dne 6:30 - začátek pracovní doby scházení dětí dle rozpisu (oznámeno na nástěnce v šatně) začátek her a činností 7:00 – postupné otevírání dalších tříd, hry a činnosti 7:30 - začátek provozní doby ve speciální třídě 7:30 - evidence docházky 8:30 - hygiena, svačina 1. skupina (2., 3., 6.,7. třída) 8:45 - hygiena, svačina 1. třída ( Želvičky) 9:00 - hygiena, svačina 2. skupina (4., 5., 8.,9. třída) 10:00 - pobyt venku 11:30 - hygiena, oběd 1. skupina 11:45 - hygiena, oběd třída Želvičky (ve své třídě) 12:15 - hygiena, oběd 2. skupina četba před spaním odpolední klid na lehátku relaxace, předškolní příprava - předškolní děti zájmové aktivity 14:15 – hygiena, svačina 1. skupina 14:50 – hygiena, svačina 2. skupina po svačině hry a činnosti dětí, za příznivého počasí (jaro, léto, podzim) na školní zahradě 15:30 - rozšířené činnosti dle rozvrhu 17:00 - konec provozní doby

> Otevírací doba

6:30-17:30

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 2
Ulice: Na Děkance 130/2
Telefon: 776 615 606
E-mail: [email protected]

> Komentáře