Mateřská škola Trojlístek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Trojlístek

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

MŠ Trojlístek zahrnuje tři dvoutřídní mateřské školy rodinného typu, a to nejen přístupem k dětem, volbou výchovně vzdělávacích programů, ale i vybavením.Každé oddělení má k dispozici učebnu a hernu s množstvím didaktických pomůcek,hraček, koutků pro rozvíjení napodobivé hry , pro výtvarné a pracovní činnosti. Dále tělocvičné vybavení – ripstole, švédské bedny, kladiny, prolézačky aj. Dětská hřiště všech tří pracovišť jsou umístěna ve vnitroblocích a užívají je pouze děti příslušné mateřské školy. Jsou vybavena četnými herními prvky, které slouží nejen k zábavě, ale i k cvičení obratnosti, motoriky -průlezky, hrady, vláčky, provázkové stěny, pískoviště, koloběžková dráha.Školky Trojlístku mají vlastní kuchyň a děti se stravují ve vlastních jídelnách.Jídelníček je zaměřen na zdravé stravování s dostatkem zeleniny, ovoce, s omezením živočišných tuků. Při vlastní činnosti volíme inspirativní program s vnitřně propojenými integrujícími prvky, program je členěn do tematických celků.Uspořádání vzdělávacích oblastí respektuje přirozenou celistvost osobnosti dítěte, jeho socializaci, začleňování se do společnosti, do přírody. Projekt „ Zdravý způsob života – prevence závislostí„. Zařazujeme adaptační režim „První krůčky ve školce„ - rodič začíná docházku spolu s dítětem, při všech činnostech se opíráme o hru, coby přirozenou aktivitu dětí. Hrovou formou probíhají i kroužky: Keramika, Pískání pro zdraví – flétna, Seznamování s AJ, Tanečky, řádíme v brodítku při vodních hrátkách. Navštěvujeme divadla, divadla chodí i za námi. Jezdíme každoročně do Krkonoš bobovat i lyžovat, také do Vřesníku na Vysočině.Plánujeme výlety na hrady a zámky, také po Praze, pro rodiče radi chystáme Vánoční a jiná vystoupení plné tanečků, písniček, básniček.

> Otevírací doba

7:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 2
Ulice: Kladská 25/2187
Telefon: 224 254 817
E-mail: [email protected]

> Komentáře