Mateřská škola Čtyřlístek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Čtyřlístek

> Fotogalerie

> Otevřeno

leden, únor, březen, duben, květen, červen, září, říjen, listopad, prosinec

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Jsme mateřská škola, která je tvořena dvěma součástmi - Mateřskou školou v Římské ul. č. 27 a Mateřskou školou v Londýnské ul.č. 19. Sídlo mateřské školy je v Římské ulici, škola v Londýnské ulici je pobočkou.Každá ze součástí má vlastní kuchyň. Obě školy jsou od sebe vzdáleny asi 0,5 kilometru. Obě součásti mají podobnou strukturu. Každá škola se nachází v nájemním domě, které jsou ve vlastnictví Městské části Praha 2, obě školy jsou trojtřídní, s jednou třídou situovanou v jiné části domu. MŠ Římská je situována v přízemí domu s jednou třídou přes domovní chodbu, kancelářemi, keramickou a zázemím pro personál situovaným v suterénu domu. MŠ Londýnská se nachází v 1. patře s jednou třídou v přízemí. Celková kapacita školy je 134 dětí z toho MŠ Římská má kapacitu 65 dětí, MŠ Londýnská má kapacitu 69 dětí. Obě školy mají vlastní zahradu. MŠ Římská ve vnitrobloku ulic Římská, Italská, nám. Míru, Ibsenova, bez přímého vstupu. Mateřská škola Londýnská rovněž ve vnitrobloku s přímým vstupem z domu. Obě mateřské školy jsou v blízkosti centra, vzdálené 10 - 15 minut pěší chůze od Václavského náměstí.

> Otevírací doba

7:00-17:30

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 2
Ulice: Římská 27/1255
Telefon: 222 520 429
E-mail: [email protected]

> Komentáře