Dům dětí a mládeže Praha 2 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dům dětí a mládeže Praha 2

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

1.5  (2x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Dům dětí a mládeže Praha 2 je středisko pro volný čas, které nabízí rozmanitou zájmovou činnost od sportovních, přes výtvarné, technické, hudební, přírodovědné až po taneční aktivity. Zřizovatelem DDM Praha 2 je hlavní město Praha. DDM Praha 2 má tři pracoviště: ve Slezské ulici, kde působí Výtvarná dílna Vinohrady, Oddělení sportu, Oddělení PR, EO a ředitelství, ve Vratislavově ulici, kde pracuje Stanice techniků Vyšehrad, a v Lublaňské ulici, kde působí Stanice přírodovědců Vinohrad. V rámci své činnosti pořádají jednotlivá oddělení letní i zimní pobytové a příměstské tábory, provozují otevřené kluby, do kterých mohou chodit děti zdarma trávit volný čas, a zajišťují pravidelnou činnost - kroužky. Během celého roku se konají v DDM různé akce pro veřejnost, jako například oslava Dne dětí, Mikulášská, Ekoden atd. DDM je také pořadatelem řady obvodních i celopražských soutěží. Od roku 2006 mohou v DDM matky s dětmi navštěvovat Mateřské centrum Macíček. V roce 2010 bylo otevřeno Centrum pro předškolní děti Stonožka.

> Otevírací doba

Každý všední den 13:00 – 21:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 2
Ulice: Slezská 920/21
Telefon: 222 251 576
E-mail: [email protected]

> Komentáře