Chaloupka Rudná | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Chaloupka Rudná

Foto: Zuzana Balášová

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Jak už napovídá její název, Chaloupka Rudná je místem, kde je možné hodit veškeré starosti dnešní uspěchané doby za hlavu a užít si příjemné chvíle v rodinném kruhu či společnosti přátel. Ať už dáváte přednost pohodovému lenošení, nebo spíše odpočinku aktivnějšímu, určitě si u nás přijdete na své. Krásná podhorská a horská příroda, čistý, svěží vzduch, okolí protkané zajímavými místy, které stojí za to navštívit a nedaleké atrakce pro malé i velké vám učarují. Nezáleží, jestli jste rodina s dětmi, parta přátel, kolegové z práce či členové sportovního oddílu, nabalte lyže, kola, svačinku a dobrou náladu a přijeďte se za námi podívat. Pomůžeme vám s naplánováním výletů, poradíme, kam se stojí za to podívat a kde se bude určitě líbit vašim dětem. Doporučíme sjezdovky, cyklostezky, krásné vyhlídky do okolí i nejlepší místa na koupání a jako bonus přidáme tip na nějakou místní dobrou hospůdku s domácím gulášem ;-) Je u nás opravdu krásně, přijďte se přesvědčit! Ať už na jednu, či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Pro rezervaci nás neváhejte kontaktovat. Více zde: http://www.chaloupka-rudna.cz/

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Rudná pod Pradědem
Ulice: Stará Rudná 32
Telefon: 777 902 738
E-mail: [email protected]

> Komentáře