Jojo park | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jojo park

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.3  (17x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Rodinné zábavní centrum JOJO park je klidová zóna pro děti i rodiče. JOJO park je tvořen dvoupatrovým prolézacím labyrintem o rozloze 100m2, dětským koutkem pro děti od 0 do 5 let s balónkovým bazénem, 1. didaktickou hernou v České republice, která je vybavena krásnýma didaktickýma, dřevěnými hračkami, které rozvíjí motoriku a logické uvažování dítěte. Dále si zde se svými dětmi můžete zahrát minigolf, ping pong nebo fotbálek. Dětský koutek v Ostravě je rovněž vybaven skákacím hradem, trampolínou, střílecími děly, senzační diskotékou se světelnými efekty. O svých dětech budete mít přehled díky instalovanému kamerovému systému, který je napojen na obrazovky přímo v kavárně. V kavárně je příjemné posezení a útulné prostředí s vynikající kávou a výbornými deserty, a širokou nabídkou BIO čajů. Dětem můžete objednat fresch džusy, pro horké lední dny máme připraveny dětské míchané koktejly. Atrakce: - vyhrazený herní prostor pro děti do 3 let - dvoupatrový konstrukční systém na ploše 110 m2 - skluzavky, balónkové bazény - houpadla, odrážedla, hračky - nafukovací skákací hrad - pneumatická děla - narozeninové oslavy - mini-golf - ping-pong - fotbálek - air hockey - discotéka - stolní magnetický fotbal Herna do 3 let je bezpečná s měkkou podlahou, vybavená odrážedly, prolézačkami balónkovým bazénem, mega kostkami, hračkami atd. Jojopark je také ideální prostor pro oslavy narozenin, kde si můžete vybrat ze tří tématicky zaměřených salónků. V rodinném centru je bezbariérový přístup. Můžete využít bezplatné připojení k internetu prostřednictvím WI-FI, zábavní centrum má také příjemné denní světlo. O svých dětech budete mít přehled díky instalovanému kamerovému systému, který je napojen na obrazovky přímo v kavárně. V kavárně je příjemné posezení a útulné prostředí s vynikající kávou a výbornými deserty, a širokou nabídkou BIO čajů. Dětem můžeme nabídnout fresch džusy, pro horké lední dny máme připraveny dětské míchané koktejly. K jídlu Vám můžeme doporučit vynikající Pizzu nebo HOT-DOG se zeleninou a cibulkou nebo tousty.

> Otevírací doba

Po: 14:00–20:00
Út – Ne: 10:00 – 20:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Výškovická 3086/44
Telefon: 736 466 166
E-mail: [email protected]

> Komentáře