Studio Motýlek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Studio Motýlek

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Proč si vybrat Studio Motýlek? prostředí v Praze Letňanech zařízené pro pobyt s dětmi (hrací koutek, ohrádky, přebalovací pulty) v dosahu pražské MHD neveřejný bazén určený pro plavání dětí s rodiči, plavání dětí bez rodičů a plavání a cvičení těhotných zdravé plavání - pravidelná hygienická kontrola, kvalitu vody pravidelně sleduje SZÚ všechny naše instruktorky prošly rekvalifikačním kurzem „instruktor plavání kojenců a batolat“ a neustále se vzdělávají (pravidelná školení psychomotorického vývoje, první pomoci, didaktika plavání) Studio Motýlek je členem Aliance plavání dětí spolupracujeme s FTVS UK, katedrou plavání a fyzioterapie spolupracujeme s ABC první pomoci s.r.o, která se zabývá vzděláváním a doškolováním laické veřejnosti, lékařů a nelékařských profesí spolupracujeme s RL CORPUS s.r.o, terapeutické a školící centrum Vojtovy metody

> Otevírací doba

Dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9 - Letňany
Ulice: Třinecká 650
Telefon: 773 111 919
E-mail: [email protected]

> Komentáře